«Війна відбивається на ментальному здоров’ї. І не лише тих, хто на фронті. А й цивільних мешканців. Люди відчувають тривогу, частіше виникають депресивні стани. Виявити проблему тепер можуть і сімейні лікарі, терапевти, медсестри. Це важливо, адже саме до цих фахівців люди звертають найперше», – зазначила в.о. заступника директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОВА Світлана Росточило.
Аби надавати психологічну допомогу кваліфіковано, медики проходять навчання. Там розбираються, як розпізнати проблему. Тактовно та ефективно комунікувати з пацієнтом і його родиною. Вести нескладні випадки. А за необхідності – направити до профільного спеціаліста.
Амбулаторії, де надають психологічну допомогу, на сайті. Дізнатися адреси можна і у контакт-центрі: 16-77.
На спортивних змаганнях побував мер Андрій Білоусов. "У спортивному комплексі «Прометей» стартував новий сезон «Пліч-о-пліч:…
Поліцейські Дніпра скерувати до суду обвинувальний акт щодо чоловіка, який вчинив замах на вбивство власної…
Понад чотирьох годин нічних пошуків завершилися позитивно і поліцейські Нікопольщини розшукали заблукалу 82-річну жінку. 21…
Дніпропетровська ОВА запрошує підприємців регіону на дев’яту онлайн-зустріч учасників платформи «Діалог влади та бізнесу». Тема…
Гурт Kalush Orchestra презентував кліп на пісню «Коли». Відео знімали у лісі. «Уявіть себе через…
У Кривому Розі правоохоронці ліквідували нарколабораторію з вирощування конопель. Там вилучили майже 3 тис рослин…