Кам’янські плавці стали призерами двох всеукраїнських турнірів

Насиченим видався цей тиждень для відділення плавання кам’янської ДЮСШ №5. Спортсмени брали участь відразу у двох всеукраїнських турнірах: Кубок SWIM SHARKS у Кам’янському та весняний Кубок “Ферум” у Горішніх Плавнях.

Також Микола Котенко у складі збірної команди України взяв участь в Міжнародних змаганнях з плавання, які проходили з 11 по 14 квітня в Нідерландах. Микола став другим серед юніорів на дистанції 200 м батерфляй.

11 та 13 квітня в турнірі в Горішніх Плавнях участь у змаганнях взяли 511 спортсменів з 14 міст України. Команда Кам’янського була представлена 13 спортсменами, які здобули 7 золотих, 2 срібні та 2 бронзові нагороди.

13 та 14 квітня у плавальному басейні “МіКомп” 430 плавців з 15 міст України виборювали звання найкращого. У цих змаганнях від спортивної школи приймали участь 71 спортсмен. Їх результати: 38 золотих, 29 срібних та 15 бронзових медалей.