“Передали майже 2000 ноутбуків для профтехів та шкіл. Посприяли технічному підсиленню благодійники, які не словом, а ділом допомагають Дніпропетровщині.
Це вже другий масштабний транш від ЮНІСЕФ.
Пристрої забезпечать безперервний доступ до дистанційного навчання у районах області.
Розподілять лептопи між учнями, які найбільше їх потребують. Отримають гаджети переселенці, сироти, діти з інвалідністю та хлопці й дівчата з багатодітних і малозабезпечених сімей.
Дякую за таку суттєву підтримку! Це внесок в якісне навчання. А освічена молодь — майбутнє країни!” – йдеться у повідомленні.
Музей історії міста Кам’янське запрошує кам’янчан до участі у фотоконкурсі «Кам’янське. Крізь об’єктив часу і…
Слідчі Дніпра повідомили про підозру місцевому мешканцю за крадіжку з АЗС. 36-річний чоловік проник до…
Поліція Дніпра розшукує 14-річну Марину Кацюбу. 5 липня близько 15.00 дівчина пішла з місця мешкання…
Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак. "Вночі оборонці неба збили над Дніпропетровщиною 1 БпЛА…
Про ситуацію в місті повідомив мер Андрій Білоусов. "Протягом цієї ночі на території міста надзвичайних…
У Дніпрі засудили чоловіка, який пограбував 71-річну жінку, він отримав 7 років за ґратами. Суд…