Актриса з Кам’янського зіграла головну роль в серіалі “Сімейний консультант”

22 квітня о 21:00 в ефірі каналу “Дім” відбудеться всеукраїнська прем’єра нового драматичного 8-серійного серіалу  “Сімейний консультант”, головну роль в якому зіграла актриса з Кам’янського Зоряна Марченко.

Героїня серіалу, психологиня Світлана. яку грає Зоряна Марченко, допомагає іншим родинам зрозуміти та прийняти світ дітей із розладами аутичного спектру. Свого часу, одразу після народження сина вона повністю зосередилась на кар’єрі і тому тривалий час не помічала у власної дитини ознак розладу аутистичного спектру. Коли в шестирічного Богдана діагностували синдром Аспергера, це стало справжнім шоком для жінки і змусило її переглянути і змінити всі свої життєві принципи. Почувая сильну провину перед сином, Світлана покинула свою роботу й повністю зосередилась на розвиткові та домашньому навчанні Богдана, повідомляє ktoday.com.ua.

Проте війна руйнує хоч і непростий, але вже звичний ритм життя героїв. Чоловік Світлани, Вадим, іде добровольцем у територіальну оборону, попередньо відправивши дружину і сина за кордон. У чужій країні і незвичних обставинах стан Богдана погіршується. Але Світлана не опускає руки й потроху повертається до психологічної практики, щоб консультувати родини, в яких ростуть діти з РАС.  Кожен епізод цього серіалу розказує окрему історію, в якій виклики та досягнення у спілкуванні з особливими дітьми представлені як метафора ширших людських взаємин, що піддаються випробуванню під час повномасштабного вторгнення. Серіал показує, як унікальність цих дітей впливає на повсякденні стосунки та розкриває нові грані взаємодії між людьми.

“У житті кожної людини трапляються моменти, коли вона самостійно не в змозі розібратися в проблемах, що впали на неї. У нашій стрічці ми даємо глядачеві можливість спостерігати, як наші герої допомагають один одному долати власні негаразди в обставинах, обтяжених повномасштабним вторгненням”!, — розказує режисер Микола Михайлов.

Крім Зоряни Марченко в серіалі знялись інші відомі українські актори; Юрій Дяк, Євгенія М’якенька, Валентин Томусяк, Матвій Каракуця, Еліна Мишанич та Олексій Яровенко.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *