У Дніпрі поліцейські виявили безакциз на 420 тис. гривень

Поліцейські Дніпра припинили продаж безакцизних товарів.

19-21 квітня дільничні офіцери під час перевірки торговельних закладів в усіх районах міста та області виявили порушення правил торгівлі. А також зафіксували факт продажу тютюнових виробів неповнолітньому.

19 квітня в ході відпрацювання торговельних залів правоохоронці викрили правопорушення в одному з магазинів у Солонянському районі. Продавець не перевірив у покупця документи, які підтверджують досягнення ним повноліття й здійснив продаж слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Щодо 47-річного продавця, складено адміністративний протокол за ч.2 ст.156 (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями й тютюновими виробами) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає штраф у розмірі від 6800 до 13600 гривень.

За результатами перевірок поліцейські виявили та вилучили близько 4900 пачок цигарок, понад 110 штук електронних сигарет, близько 175 літрів алкоголю і понад 20 картриджів з рідиною для електронних пристроїв.

Відносно порушників дільничні офіцери поліції склали адміністративні протоколи за ст.156 (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння) та ст.164 (порушення порядку провадження господарської діяльності) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

скрин

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *