У Дніпрі наркоторговців “кришували” правоохоронці

У Дніпрі місцевий підприємець організував злочинне угруповання. Він залучив до наркобізнесу 13 осіб, в тому числі і співробітників правоохоронних органів та власну дружину. Збут метамфетаміну здійснювали цілодобово на території СТО. 

Там облаштували спеціальну кімнату, де можна було придбати та вжити психотроп. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікації Офісу генерального прокурора та ДБР.

Правоохоронці, серед яких були й посадовці, «кришували» злочинну діяльність. Вони допомагали організатору порадами, а також обіцяли прикрити його у разі форс-мажорних обставин. Для цього вони «зливали інформацію» про заплановані спецоперації по боротьбі з наркозлочинністю.

Інші учасники злочинної організації відповідали за реалізацію та закупівлю психотропів.Продаж психотропної речовини здійснювали гуртовим замовникам та у роздріб. Щомісячний обіг із незаконної реалізації складав понад мільйон гривень.

Під час обшуків, проведених за місцями їх проживання та в автомобілях, правоохоронці вилучили велику партію метамфетаміну, знаряддя та засоби для фасування, зважування психотропу, мобільні телефони, комп’ютерну техніку, банківські картки, флешнакопичувачі, чорнові записи, гроші.

Прокурори Дніпропетровської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт за фактами незаконного придбання, зберігання, перевезення з метою збуту, збуту психотропних речовин та організації, утримання місць для незаконного вживання метамфетаміну (частини 1, 2, 3 статті 255, частина 3 статті 307, частина 2 статті 317 КК України).

скрин

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *