Поліцейські та школярі Кам’янського відправили допомогу військовим

У Кам’янському поліцейські та школярі долучилися до благодійної акції на підтримку українських героїв-захисників.
Вони зібрали пластикові кришечки, які будуть здані на переробку як вторинна сировина. Отримані кошти підуть на допомогу військовим.
Правоохоронці вже не вперше беруть участь в подібних акціях. На цей раз до поліцейських долучились вихованці військово-патріотичного гуртка «Сокіл Джура». Школярі розповіли про збір друзям, знайомим та родичам, які залюбки доєдналися до благодійної акції.
«Збираючи й здаючи пластикові кришечки на переробку, ми робимо дві добрі справи: допомагаємо ЗСУ та дбаємо про навколишнє середовище», – зазначають поліцейські.
Правоохоронці запрошують всіх долучатися до благодійних проєктів та разом робити добрі справи. Місце для доброти знайдеться в серці кожного!
Олена

Recent Posts

Які спортивні заходи відбудуться в Кам’янському на цьому тижні

З 13 по 22 жовтня у Кам’янському відбудеться низка яскравих спортивних заходів, які зберуть юних…

10 хв. ago

На Дніпропетровщині посеред вулиці знайшли протитанкову гранату з чекою

На вулиці Калнишевського недалеко від площі Захисників України у Кривому Розі під парканом знайшли протитанкову…

40 хв. ago

У Камʼянському ніч минула без надзвичайних подій

Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов. "За повідомленням начальника ОВА, захисники неба знищили в…

1 годину ago

Ворог обстріляв Дніпропетровщину КАБами: постраждали двоє чоловіків

Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак. "Ввечері по Покровській громаді Синельниківського району ворог застосував…

1 годину ago

Кам’янчанин став чемпіоном Європи з кульової стрільби

З 2 по 8 жовтня у місті Осієк (Хорватія) проходив чемпіонат Європи з кульової стрільби…

1 годину ago

Відірвало гомілку: на Дніпропетровщині мотоцикліст влетів в Mitsubishi

У неділю, 12 жовтня, о 17:20 сталася ДТП на трасі в районі Петриківської громади Дніпропетровської…

1 годину ago