Відома художниця з Кам’янського взяла участь у виставці у Львові

У Львівському Палаці мистецтв відкрилась традиційна виставка “Весняний салон – 2024”, яка цьогоріч присвячена 210-й річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Ця виставка, яка відбувається вже 22-й рік поспіль, стала значною культурною подією в житті Львова й викликала великий інтерес у всіх поціновувачів прекрасного та любителів творчості Великого Кобзаря.

Цього року у виставці взяло участь 132 художники з різних регіонів України які представили представлено близько 260  своїх творів, зокрема 12 скульптурних зображень: у дереві, металі, кераміці та гіпсі. Серед інших робіт знаних українських митців, представлених на виставці, є і картина відомої художниці з Кам’янського Алли Михальчук “Садок вишневий коло хати…”. Про це пише сайт “Культура сьогодні“.

“Сьогодні ми об’єднали мистецтво і літературу, вшановуючи спадщину великого Кобзаря. Хочу висловити щиру вдячність нашим колегам і партнерам – Спілці художників України, за їхню велику працю та вклад, – наголосив на відкритті виставки  керівник Львівського палацу мистецтв Левко Ванькович”, – зазначила художниця.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *