Дніпропетровським рибоохоронним патрулем спільно з працівниками Держпродспоживслужби проведено рейди на ринках та у місцях продажу водних біоресурсів у Дніпропетровській області.
В ході рибоохоронних заходів виявлено реалізацію водних біоресурсів без документів підтверджуючих законність вилучення цих об’єктів з природного середовища або факту купівлі, які видаються в установленому законодавством порядку.
Так, порушення зафіксовані у Новомосковському, Кам’янському, Криворізькому, Дніпровському, Синельниківському районах Дніпропетровської області. Загалом у порушників вилучено 567 екз. раків та 112 екз. риби, загальною вагою 61 кг.
На винних осіб складено 8 протоколів про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 88¹ КУпАП. Матеріали справ готуються для передачі до суду. Водні біоресурси передано фізичній особі-підприємцю, з яким укладено договір про відповідальне зберігання продукції (живих ікряних раків випущено в природне середовище існування).
В Управлінні Держрибагентства у Дніпропетровській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (096) 400-02-50. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства та порядку придбання чи збуту риби прохання повідомляти за вказаним номером телефону.
Довідкова інформація:
Відповідно до ч. 1 ст. 88¹ КУпАП порушення порядку придбання, збуту чи розповсюдження об’єктів тваринного або рослинного світу – тягне за собою накладення штрафу від 510 грн до 1 700 грн з конфіскацією об’єктів тваринного або рослинного світу чи без такої.
Правоохоронці встановили, що у січні 2021 року керівниця лікарні уклала договір із товариством з обмеженою…
Вранці понеділка, 23 лютого, на проспекті Богдана Хмельницького в Дніпрі пішохід потрапив під колеса легкового…
Дорожньо-транспортна пригода на Дніпропетровщині забрала життя молодого захисника України. Про це повідомляє Телеканал D1. Трагедія сталася…
Про це повідомила директор департаменту освіти Наталія Рева. "Освітянська спільнота міста з глибоким сумом сповіщає,…
Леся Українка: reboot. Більше, ніж портрет у підручнику. Що ми зазвичай згадуємо про Лесю? Хвороба,…
З 19 по 21 лютого в місті Градец-Кралове (Чехія) відбулася фінальна частина зимового Кубка Європи…