В СБУ Дніпропетровської області з’явився новий начальник: що про нього відомо

1 травня Володимир Зеленський призначив Дмитра Сергійовича Нєвєдрова начальником Управління Служби безпеки України у Дніпропетровській області. Зміни в керівництві СБУ пройшли ще в декількох регіонах України. Варто зазначити, що обласна СБУ була без очільника з 7 лютого 2023 року, коли Зеленський зняв з цієї посади Сергія Лисака, він тоді очолив Дніпропетровську обласну військову адміністрацію.

Інформатор вирішив трохи дізнатися про нового керівника СБУ регіону.

З 16 січня 2021 року до 1 травня 2024 року Дмитро Нєвєдров очолював Управління СБУ у Миколаївській області (виконував обов’язки – з листопада 2020 року). Призначав та звільняв з цієї посади його також Володимир Зеленський.

Ще раніше Нєвєдров був начальником транспортного управління у складі головного Управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Служби безпеки України.

23 грудня 2020 року Дмитро Нєвєдров захистив наукову дисертацію на тему оцінки впливу на довкілля в проєктах будівництва та реконструкції об’єктів критичної інфраструктури в Національному транспортному університеті, – повідомляло “Суспільне Миколаїв” у січні 2021 року.

24 серпня 2022 року Володимир Зеленський присвоїв тоді ще полковнику Нєвєдрову Дмитру Сергійовичу звання бригадного генерала. Зроблено це відповідним указом №603/2022.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *