У Кам’янському притягнули до відповідальності трьох кривдників за вчинення домашнього насильства

У всіх випадках підозрювані психологічно знущалися з літніх родичів.

90-річна бабуся терпіла образи від 41-річного онука, який систематично вчиняв сварки. Над 82-річною жінкою знущався 58-річний зять. 64-річну матір ображав 38-річний син.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Кам`янського РУП.

Правоохоронці вживали всіх можливих заходів, аби вплинути на дебоширів. На кривдників неодноразово складалися протоколи за ст.173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Також стосовно них застосовувалися спеціальні заходи у вигляді винесення термінового заборонного припису. Це зупиняло чоловіків на деякий час, однак потім вони знову продовжували ображати родичів. Зрештою потерпілі вже не витримували психологічного тиску та звернулись із заявами до поліції.

За фактами домашнього насильства слідчі відділення поліції №1 Кам`янського районного управління поліції відкрили кримінальні провадження.

За погодженням із Кам`янською окружною прокуратурою трьом кривдникам повідомили про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ст.126-1 (домашнє насильство) Кримінального кодексу України.

Поліцейські нагадують, що за вчинення домашнього насильства передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Якщо ви страждаєте від домашнього насильства – не мовчіть, а своєчасно зверніться до поліції.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *