Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби Дніпропетровської області.
Але садам загрожує не тільки цей шкідливий метелик.
Погодні умови сприяють також повсюдному розвитку хвороб плодових культур – борошнистої роси, плодової гнилі, парші.
У черешневих садах розпочася літ вишневої мухи. У період масового льоту вишневої мухи (початок цвітіння білої акації) вишню і черешню середнього та пізнього строків достигання рекомендуємо обробити хімічними препаратами з додаванням фунгіцидів проти хвороб кісточкових – кокомікозу, моніліального опіку, плодової гнилі – згідно з «Переліком пестицидів та агрохімікатів, дозволених до використання в Україні».
У період масового відкладання яєць та початку відродження гусениць і личинок даних шкідників (через 10-12 днів після попереднього обробітку, але не пізніше як за 20 днів до початку збору врожаю) необхідно провести повторний обробіток.
Звісно ці роботи потребують обережності. Тож обов’язково за 3 доби попередити голів виконавчих комітетів сільських та селищних рад, власників пасік про час та місце проведення (вказати назву, ступінь і строк дії токсичності препарату).
Дуже апетитні сосиски в тісті легко готуються і швидко з'їдаються. Ця страва точно не залишиться…
Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак. "російська армія атакувала Дніпровський район. Пошкоджена інфраструктура. Зараз…
Від 1 січня 2025 року педагогічні працівники середніх шкіл почнуть отримувати щомісячну доплату в розмірі…
Компанія Warner Bros. Pictures оприлюднила новий трейлер сімейного пригодницького екшну, заснованого на популярній комп'ютерній грі…
Трагічну новину повідомив мер Андрій Білоусов. "01березня в бою поблизу населеного пункту Тоненьке на Донеччині,…
З часом накип та забруднення в чайнику можуть не тільки зіпсувати смак напоїв, але й…