Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби Дніпропетровської області.
Але садам загрожує не тільки цей шкідливий метелик.
Погодні умови сприяють також повсюдному розвитку хвороб плодових культур – борошнистої роси, плодової гнилі, парші.
У черешневих садах розпочася літ вишневої мухи. У період масового льоту вишневої мухи (початок цвітіння білої акації) вишню і черешню середнього та пізнього строків достигання рекомендуємо обробити хімічними препаратами з додаванням фунгіцидів проти хвороб кісточкових – кокомікозу, моніліального опіку, плодової гнилі – згідно з «Переліком пестицидів та агрохімікатів, дозволених до використання в Україні».
У період масового відкладання яєць та початку відродження гусениць і личинок даних шкідників (через 10-12 днів після попереднього обробітку, але не пізніше як за 20 днів до початку збору врожаю) необхідно провести повторний обробіток.
Звісно ці роботи потребують обережності. Тож обов’язково за 3 доби попередити голів виконавчих комітетів сільських та селищних рад, власників пасік про час та місце проведення (вказати назву, ступінь і строк дії токсичності препарату).
Поліція Дніпра встановлює особу загиблого пішохода, а також свідків та очевидців смертельної дорожньо-транспортної пригоди. 27…
Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак. "За інформацією ПвК, оборонці неба збили над Дніпропетровщиною…
На одній з шахт Кривого Рогу трагічно загинув працівник. Про це повідомили у пресслужбі Криворізького залізорудного комбіату.…
Про ситуацію в місті розповів мер Андрій Білоусов. "У Кам’янському — без надзвичайних ситуацій. За…
23-річний фігурант завчасно придбав легкозаймисту речовину, якою надалі облив станцію одного з мобільних операторів, та…
Складено гороскоп на 5 липня для всіх знаків Зодіаку. У суботу варто не бути прискіпливими…