Кам’янське підписало меморандум з “Камет-Сталь” (відео)

Про це повідомив мер Андрій Білоусов.

“Сьогодні відбулася важлива подія для Кам’янського. Спільно з операційним директором Групи Метінвест Олександром Мироненком та генеральним директором «КАМЕТ-СТАЛІ» Олександром Третьяковим підписали ✍️ меморандум про співпрацю в сфері соціально-економічного розвитку міста.

В рамках співпраці Кам’янська територіальна громада отримає від Групи Метінвест 50 мільйонів гривень на реалізацію соціально значимих проєктів.
Місто виграло гранти Європейського Інвестиційного Банку на реконструкцію трьох наших найбільших лікарень (№7, №8 та №9), надані в рамках меморандуму кошти будуть направлені на необхідне співфінансування цих проєктів.

Також до проєктів розвитку соціальної інфраструктури громади, на які будуть спрямовані кошти Групи Метінвест, включено капітальний ремонт захисних споруд цивільного захисту в двох лікарнях та співфінансування на будівництво нового бомбосховища, яке відповідає всім сучасним нормам, в Ліцеї №22.

Підписання меморандуму – дуже важлива сторінка у дружній співпраці міста з бюджетоутворюючим підприємством. Від імені всієї громади вдячний великому бізнесу за внесок в охорону здоров’я та безпеку наших мешканців”, – сказано в повідомленні.

 

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *