Кам’янські тхеквондисти стали другими на чемпіонаті міста в Дніпрі

18 травня у місті Дніпро на базі СК “Олімпійські резерви” пройшов відкритий Чемпіонат міста з тхеквондо ВТФ серед всіх вікових категорій.

У змаганнях взяли участь 320 спортсменів з 4 областей України: Дніпропетровська, Запорізька, Харківська та м.Київ.

Серед учасників була команда кам’янської ДЮСШ №4. Спортсмени гідно виступили, здобули 28 нагород, з яких 16 золотих, 3 срібних та 9 бронзових медалей та посіли почесне 2 командне місце.

За підсумками змагань спортсмени Ярослав Шульц, тренерів Олександра Кірпи, Кирила Ковдрі й Аліни Крістєвої та Іван Ржимовський, тренера Владлена Лобанова, були нагороджені кубком “Кращий спортсмен”.

За результатами виступу тренерська бригада Кірпа О.М./Ковдря К.І./Крістєва А.І та тренер Лобанов В.О. здобули звання “Кращий тренер змагань”. Нагороду кращого судді отримала Анастасія Хрієнко (головний суддя Крістєва А.І.).

Тренери Ковдря К.І., Крістєва А.І., Лобанов В.О., Хрієнко А.І. були нагороджені пам’ятними подяками з символікою турніру.

Кам'янські тхеквондисти стали другими на чемпіонаті міста в Дніпрі Кам'янські тхеквондисти стали другими на чемпіонаті міста в Дніпрі