Радісною новиною знаменитість поділилася у своєму Instagram. Чоловіком артистки став британський підприємець Ріс, який освідчився їй рік тому.
Весілля закохані гуляли в Україні. Сопонару вже встигла опублікувати декілька фото. Акторка обрала стриману білу сукню, на якій красувалася вишивка, а от її обранець, до речі, був у вишиванці. Тож, схоже, весілля молодят було в українському стилі.
Акторка також показала, як вони укладали шлюб у РАЦСі. На святі були присутні найближчі рідні.
“Приймаємо привітання”, — підписала кадри акторка.
До речі, схоже, закохані одружилися ще на початку місяця. Так, 3 травня Ірина Сопонару публікувала фото, де були зображені лише їхні з Рісом руки. Пара тоді позувала саме у тому вбранні, в якому вони були одягнені на весіллі. Окрім того, в руках Сопонару тримала весільний букет.
Трагічну новину повідомив мер міста Андрій Білоусов. "21 квітня під час виконання бойового завдання поблизу…
Про це повідомив голова ОВА Олександр Ганжа. "Шестеро поранених, серед них дитина. Ворог завдав удару…
Про них повідомив мер міста Андрій Білоусов. Більш детально дивіться у відеосюжеті:
У суботу, 2 травня, у Кривому Розі на вулиці Героїв АТО сталася серйозна дорожньо-транспортна пригода.…
Музей історії міста Кам’янське офіційно оголошує про початок щорічного творчого змагання для дітей та молоді. Цьогоріч…
У суботу, 2 травня, у Кам’янському відбувся відкритий чемпіонат міста з тхеквондо ВТФ “Прометей” у…