Екранізація роману Коллін Гувер: фільм «Покинь, якщо кохаєш» вийде влітку (відео)

Кінокомпанія Sony Pictures Entertainment оприлюднила трейлер фільму «Покинь, якщо кохаєш», знятого за мотивами однойменного роману американської письменниці Коллін Гувер.

Фільм розповідає історію Лілі Блум, яка подолала психологічні травми дитинства і переїхала до Бостона з метою відкрити власний бізнес. Випадкова зустріч з привабливим нейрохірургом Райлом Кінкейдом викликає між ними бурхливий потяг, але коли вони глибоко закохуються, Лілі починає помічати в Райлі риси, що нагадують їй про стосунки її батьків. Коли перше кохання Лілі, Атлас Корріган, несподівано повертається в її життя, її стосунки з Райлом руйнуються, і Лілі розуміє, що повинна навчитися покладатися на власні сили, щоб зробити неможливий вибір для свого майбутнього.

Режисером фільму став Джастін Балдоні, сценаристкою — Крісті Голл. Продюсери стрічки — Джастін Балдоні, Блейк Лавлі. Головні ролі виконали Блейк Лайвлі, Джастін Балдоні та Брендон Скленар.

Фільм вийде у кінотеатрах 9 серпня.

В Україні роман «Покинь, якщо кохаєш» у 2019 році випустило видавництво Vivat.

«Яскравий і дещо мелодраматичний сюжет роману виявляється вдалою ширмою, за якою поміщено міркування про актуальні суспільно-психологічні проблеми, одна з яких — насильство в сім’ї. Головна героїня Лілі, прототипом якої частково постає сама авторка, втрачає тата й знову поринає в спогади про непросте дитинство. Будинок її батьків, шанованих і пристойних громадян, ніколи не був затишним сімейним гніздечком, адже Лілі з мамою жили в постійному напруженні через агресивний характер тата. Нарешті дівчина готова ступити на власний шлях і збудувати свою родину. Однак їй не вдасться знайти спокій, поки вона не здолає всіх тіней минулого й не наважиться розірвати зачароване коло, сплетене з правди, страху, прощення, нерішучості й любові», — ідеться в анотації.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *