У Кам’янському прибрали сміття на “Блакитному озері” (відео)

До екологічної акції долучився міський голова Андрій Білоусов.

«Блакитне озеро» на території Єлизаветівського котловану – одне з найулюбленіших місць відпочинку для мешканців міста, Кам’янського району та Дніпропетровської області.

Єдина земельна ділянка, яка належить безпосередньо Кам’янській міській територіальній громаді, – це так званий Воронячий острів. Тут нема жодних парканів, загорож чи платних пляжів, порівняно з іншою територією, яка належить Петриківській територіальній громаді.

Сьогодні спільно з представниками депутатського корпусу, департаментом екології, працівниками кафедри екології ДДТУ, представниками ГО «Фонд розвитку Кам’янського» та «Бджола», Молодіжною радою міста та Центром молодіжних ініціатив провели на Воронячому острові екологічну акцію з прибирання сміття, яке, на жаль, залишають після себе деякі відпочивальники.

Окрім традиційного прибирання зеленої зони перед початком нового літнього сезону, тут виконали планування ґрунтової дороги для комфортного проїзду на автомобілях.

Цим заходом на власному прикладі хочемо в черговий раз закликати людей бути свідомими та прибирати після себе сміття, щоб відпочивати в чистому і охайному місці”, – йдеться у повідомленні.

Більш детально дивіться у відео.

 

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *