У Кам’янському у мистецькій школі №1 відбулась прем‘єра мюзиклу «Лісова казка»

22 травня у Мистецькій школі №1 відбулась прем‘єра мюзиклу “Лісова казка”, який фактично став спільним звітним виступом Студії естрадної майстерності “Merrie Melodies” та Хореографічного колективу “ТАНцДЕМ”.

Про це повідомляє ktoday.com.ua.

Історія, яку на сцені розіграли маленькі актори, починається як справжній детектив. За сюжетом у лісі, де дружно жили різні звірята,  раптово зникає маленьке Зайченя. Безутішна Зайчиха намагається його знайти, але всі її намагання не мають результату. Зайченя як у воду кануло. Лісові звірі і навіть річка, вітер, дерева і квіти допомагають Зайчисі у її пошуках. Виявляється, що маленьке зайченя викрали  хитра Ворона та Лисиця. Проте звірі встигають його врятувати й у цієї музичної казки вийшов цілком щасливий фінал.

Можна зазначити, що маленькі артисти дуже старалися на сцені і в цей вечір у них виходило все: і акторська гра, і танці, і пісні. Це не дивно, бо роботу над цим мюзиклом вихованці Мистецької школи №1 почали ще минулої осені.  Цього часу їм вистачило, щоб під керівництвом своїх вчителів і досвідчених хореографів зробити справжній мюзикл який і сюжетно і за якістю виконання тримав увагу всіх присутніх в залі до самого фіналу.

Окремо хочеться відзначити яскраві костюми героїв цієї вистави. До їх створення приклали руку і працівники цього мистецького закладу, і батьки дітей. Результат подібної співпраці виявився більш ніж вдалим і костюми дуже органічно підкреслювали сценічні образи маленьких виконавців.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *