Зупинилося серце захисника з Кам’янського

Трагічну новину повідомив міський голова Андрій Білоусов.

“15 травня в одній з лікарень міста Харків помер головний старшина Петренко Олександр Григорович. У захисника не витримало серце.

Від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе висловлюю глибокі співчуття рідним і близьким померлого захисника.

Олександр Петренко народився 7 жовтня 1971 року в Дніпропетровську. У 1989-1992 роках проходив строкову військову службу. З 1993 по 2005 рік працював на різних посадах в УМВС України в Дніпропетровській області. Останній час працював у ТОВ «ПАРТНЕР-ЕКСПІ» (м.Дніпро). Від початку березня 2022 року боронив вільну і незалежну Україну.

У нього залишилися дружина, два сини, донька, мати та сестра. Доземний уклін воїну-захиснику! Вічна пам’ять і слава Герою!

Прощання відбудеться 24 травня о 13:30 за адресою: просп.Василя Стуса, 8. Панахида пройде о 14:00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул.Сергія Слісаренка, 34), поховання – о 15:00 на Алеї Героїв кладовища по вулиці Весняній”, – йдеться в повідомленні.

а

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *