На Дніпропетровщині на хабарі спіймали голову позаштатної військово-лікарської комісії РТЦК та СП

За процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Східного регіону затримано та повідомлено про підозру голові позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії одного з районних центрів комплектування та соціальної підтримки Дніпропетровської області.

Йому інкримінують вимагання неправомірної вигоди за прийняття рішення на користь фізичної особи про визнання її непридатною до військової служби (ч.3 ст. 368 КК України).

Слідством встановлено, що військовозобов’язаний маючи хронічні хвороби вирішив оформити у встановленому законом порядку статус «непридатного» до військової служби за станом здоров’я. Для цього він звернувся до голови військово-лікарської комісії РТЦК та СП, який після ознайомлення з усіма наявними документами військовозобов’язаного, повідомив, що допоможе лише у видачі висновку ВЛК, щодо придатності чоловіка до служби у тилових частинах та центрах комплектування та соціальної підтримки.

Позитивне вирішення питання можливе лише у випадку передачі йому неправомірної вигоди в розмірі 3 500 доларів США.

Під час отримання частини неправомірної вигоди у розмірі 1500 доларів США посадовця затримано в порядку статті 208 КПК України.

Досудове розслідування здійснюють слідчі СУ ГУНП в Запорізькій області за оперативним супроводом Управління стратегічних розслідувань в Дніпропетровській області ДСР НП України.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *