Органи самоорганізації населення Кам’янського продовжують долучатися до робіт з благоустрою

Спільними зусиллями органів самоорганізації населення та небайдужих мешканців міста проведено толоки, мета яких – впорядкувати підпорядковані території.

Так, у Південному районі квартальним комітетом №1 (керівник Ялова Л.А.) прибрано сміттєзвалище по 2-му Маршовому провулку. Квартальний комітет №2 (керівник Чернікова Г.І.) прибрав дитячий майданчик в районі вул. Луганській, 22.

Активістами-батьками квартального комітету №4 (керівник Біленко А.І.) здійснено покіс трави та розчищено поле по вул. Гарбузовій («Шоста Сотня») для гри дітям у футбол.

Квартальний комітет №11 (керівник Ворона О.М.) прибрали прилеглу територію від сміття, залишків скошеної трави та порослі по вул. Авдіївській, 1-5. Також провели покіс трави на санітарних зонах вздовж вул. Бердичівської.

Квартальний комітет №13 (керівник Осипенко О.Ю.) прибрав територію заїзду з залізничного вокзалу на вул. Лохвицького, встановлено таблички про заборону складування сміття та гілля.

На лівобережжі комітети 1-го мікрорайону (керівник Шевелєва І.В.) та 9-го мікрорайону (керівник Ульянова О.В.) за участю мешканців пофарбовали лавки для сидіння, столи, елементи дитячих майданчиків, огородження газонів на прибудинкових територіях будинків №17, 21, 23 по вул. Харківській, №1А, 1Є
по просп. Наддніпрянському.

Олена

Recent Posts

У Кам’янському відбулася церемонія нагородження “Цвіт нації” (відео)

Захід відвідав міський голова Андрій Білоусов. "Третій рік поспіль у Кам’янському ліцеї №5 проходить традиційна…

8 години ago

У Кам’янському на вулиці виявили труп чоловіка

Вранці у п'ятницю, 23 травня,  на проспекті Тараса Шевченка,   перехожі виявили тіло людини. Воно…

11 години ago

У Кам’янському розпочали оновлення дорожньої розмітки

Ввечері 22 травня роботи стартували на проспекті Шевченка — наносять червоно-білі пішохідні переходи та оновлюють…

11 години ago

Актори кам’янського театру вже репетирують нову комедію (фото)

Репетиції комедії за п'єсою Рея Куні "Out of order" вже перемістилися на сцену Академічного театру…

11 години ago

Кам’янське втратило захисника

Трагічну новину повідомив мер Андрій Білоусов. "17 травня в лікарні, внаслідок отриманих в бою чисельних…

12 години ago

Кам’янське прийняло чемпіонат Дніпропетровської області з шашок-100

Перша змагальна частина, яка складалася з 5-ти турнірів різних вікових груп, відбулася 17-18 травня. Окрім…

12 години ago