Дніпропетровщина – в лідерах за кількістю «рибних» браконьєрів

З 1 квітня на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України діяла щорічна весняно-літня нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. Проте, зазначили у Дніпропетровському рибоохоронному патрулі, недобросовісних рибалок це не зупиняло – вони продовжували знищувати рибу.

Про це повідомляє hirchytsya.com.ua.

За перший місяць нересту рибоохоронними патрулями Держрибагентства було викрито 2455 порушень, з яких 23% – грубі.
Найбільшу кількість браконьєрів викрито у Дніпропетровській, а також Полтавській та Черкаській областях.

Під час рибоохоронних рейдів по Україні державні інспектори вилучили у порушників понад 8 тонн водних біоресурсів та майже 2 тисячі заборонених знарядь лову, затримали 76 транспортних засобів.

Сума збитків, завданих рибному господарству України за квітень, склала понад 30 млн гривень. З них 4,5 млн грн – нараховано Дніпропетровським рибпатрулем.

До найбільш резонансних фактів браконьєрства за перший місяць нересту віднесли виявлене Дніпропетровськими рибоохоронцями на р. Інгулець. Там зловмисники, використовуючи човен та 9 сіток, незаконно виловили 1539 рибин і раків загальною вагою 400 кг, у тому числі ікряних пліток, карасів сріблястих, лящів та сазана, знищивши таким чином тисячі ненароджених мальків. Своїми діями громадяни завдали збитків рибним запасам країни на суму понад 2,7 млн грн.

Рибний патруль нагадує, що водойми країни під постійним контролем. Браконьєрам загрожує сплата значних сум збитків за завдану шкоду водним біоресурсам.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *