У Дніпрі чоловік через вікно виліз з авто з військовими та втік з велосипедом

У вівторок, 28 травня, у Дніпрі перехожі зняли відео, як чоловік виліз з вікна авто ТЦК. Це сталося на Червоному Камені. Після — забрав велосипед з багажника та побіг. В обласному ТЦК та СП вже відреагували на подію. 

Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію Дніпропетровського обласного ТЦК та СП.

У повідомленні йдеться, що чоловік начебто не оновлював свої дані. Тому йому запропонували проїхати до районного ТЦК та СП за місцем своєї реєстрації та уникнути його можливе притягнення до адміністративної відповідальності. Він погодився. Однак, коли чоловік сів в авто, його поведінка стала неадекватною.
“Він почав вилазити у відкрите вікно автомобіля, емоційно кликав перехожих допомогти йому залишити авто — без пояснень причин такої реакції. Жодних заходів психологічного, фізичного примусу або впливу до цього громадянина з боку військовослужбовців, відповідно попередньо встановлених обставин інциденту, не застосовувалось”, — йдеться у повідомленні.

Наразі чоловіка, який “таким екзотичним способом призупинив своє спілкування з військовослужбовцями територіального центру комплектування та соціальної підтримки”, збираються “належно оповістити” відповідно до вимог чинного законодавства, – зазначили у Дніпропетровському обласному ТЦК та СП.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *