Кілліан Мерфі підтвердив вихід кіноверсії “Гострих картузів”

48-річний ірландський актор Кілліан Мерфі, який отримав “Оскар” за роль у фільмі “Оппенгеймер”, повідомив про те, що серіал “Гострі картузи”, який прославив його на весь світ, вийде у форматі художнього фільму. Про це він заявив у коментарі Deadline.

“Схоже, що Томмі Шелбі ще не закінчив зі мною… Дуже приємно відновити співпрацю зі Стівеном Найтом і Томом Гарпером над кіноверсією “Гострих картузів”, — сказав він.

Чутки про зйомки картини з’явилися після того, як в акаунті Х стримінгового гіганта Netflix оприлюднили фото сценарію художнього фільму, про який давно ходять чутки.

“Томмі Шелбі повертається. На Netflix виходить фільм “Гострі картузи” з Кілліаном Мерфі в головній ролі”, — йдеться у підписі до фото.

Гострі козирки сценарійFullscreen
Сценарій фільму “Гострі картузи” офіційно показано шанувальникам
Фото: Netflix

Уперше про те, що на зйомки картини дано добро, а Мерфі повернеться до ролі свого героя, Найт повідомив ще в березні на прем’єрі свого нового шоу BBC “Це місто”.

“Він, безумовно, повернеться за цим. Ми будемо знімати його у вересні, недалеко від Дігбета”, — сказав тоді Найт.

Зйомки фільму почнуться на студії Digbeth Loc Studios у Бірмінгемі, а дія фільму відбуватиметься під час Другої світової війни.

Історична багатосерійна кримінальна драма вперше вийшла 2013 року і зібрала величезну аудиторію у Великій Британії. Він розповідає про діяльність злочинного клану Шелбі в Бірмінгемі в 1920-тих роках. Шостий сезон, що вийшов 2022 року, став останнім.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *