Кам’янський Центр соцпослуг отримав новий автомобіль (відео)

Про це повідомив мер Андрій Білоусов.

“В рамках одного з проєктів Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй Кам’янський Центр надання соціальних послуг отримав транспортний засіб марки «Fiat Ducato». Автомобіль спеціалізований. Облаштований всім необхідним для надання повного комплексу соціальних послуг вдома немобільним людям, які мешкають у віддалених районах міста. Автомобіль оснащений медичним кейсом, пральною та швейною машинами, приладдям для роботи й прибирання у помешканні та іншим обладнанням. Команда фахівців працюватиме щодня.

Окрім того, з 2017 року Терцентр щоденно надає послуги соціального таксі громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю та іншим. З метою поліпшення умов перевезення людей ми придбали додатковий спеціалізований легковий автомобіль «Renault Express». Він дуже зручний для перевезення маломобільних людей з інвалідністю і так само, як інші машини, оснащений під’їзним пандусом.

Під час сьогоднішнього візиту до Терцентру ознайомився з оснащенням нових автомобілів, поспілкувався із соціальними працівниками, мешканцями – відвідувачами Терцентру, які навчаються в «Університеті третього віку», займаються оздоровчою фізкультурою, відвідують творчі заняття, отримують психологічну допомогу та навіть плетуть маскувальні сітки для наших захисників.
Дякую ПРООН за підтримку!” – сказано в повідомленні.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *