На Дніпропетровщині чиновниця вкрала понад мільйон з бюджету

У Жовтих Водах правоохоронці повідомили про підозру колишньому головному бухгалтеру комунального закладу, яка заволоділа бюджетними коштами на суму понад мільйон гривень. Посадовиця незаконно привласнила бюджетні кошти під час нарахування заробітної плати.
Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що в період з січня 2022 року по грудень 2023 року 41-річна бухгалтерка одного із навчальних закладів м. Жовті Води виготовляла платіжні доручення, у які вносила завідомо неправдиві відомості про загальну суму грошей, призначених для виплати заробітної платні співробітникам. В результаті протиправних дій посадовиця заволоділа грошовими коштами бюджетного закладу у сумі понад 1 мільйон гривень.
За погодженням із Жовтоводською окружною прокуратурою жінці повідомили про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2, 5 ст. 191 (привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем), ч. 1, 3 ст. 362 (несанкціоновані дії з інформацією) Кримінального кодексу України.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *