Categories: Події

Зниклу у Німеччині 9-річну дівчинку із Дніпропетровщини знайшли мертвою

Тіло 9-річної Валерії зайшли у лісосмузі: дитину вбили.

Поліція розслідує вбивство після того, як тіло дитини було знайдено поблизу лісосмуги. За словами місцевого керівника поліції, дівчина стала жертвою жорстокого злочину, повідомляє телеграм-канал “Дніпро Оперативний”.

За словами слідчих, місце знаходиться “глибоко в лісосмузі”, далеко від доріжок, приблизно за 4 кілометри від місця проживання дитини.

Немає жодних доказів сексуального злочину, він розслідується за вбивство чи ненавмисне вбивство. Досі немає ані арештів, ані підозрюваних.

Margaret

Recent Posts

На Дніпропетровщині маршрутка збила 17-річну дівчину на “зебрі”

У четвер, 2 квітня, у Кривому Розі на вулиці Електрозаводській маршрутка №240 збила 17-річну дівчину…

10 хв. ago

У Кам’янському без надзвичайних подій

Про ситуацію в місті повідомив мер Андрій Білоусов. "За повідомленням начальника ОВА, ворог атакував райони…

10 хв. ago

Ворог атакував Дніпропетровщину ракетами, безпілотниками та артилерією

Про це повідомив голова ОВА Олександр Ганжа. "11 БпЛА ворога збили цієї ночі підрозділи ПвК…

38 хв. ago

У Дніпрі Ford після зіткнення з Honda вилетів на газон (відео)

У середу, 1 квітня, у Дніпрі сталася ДТП на перетині Січеславської Набережної та вулиці 3-ї…

40 хв. ago

Гороскоп на 3 квітня 2026 року

Овен День змусить задуматися про напрямок – не тільки в переносному сенсі, але й буквально.…

56 хв. ago

У Дніпрі товпа людей напала на поліцейських через затримання військовозобов’язаного

2 березня на проспекті Богдана Хмельницького патрульні зупинили за порушення ПДР водія автомобіля Nissan. Під…

59 хв. ago