«Інтерстеллар 2»: чи скоро вийде продовження від Крістофера Нолана (відео)

Деякі вважають «Інтерстеллар» улюбленим фільмом Крістофера Нолана, але на момент виходу він викликав багато суперечок. Особливо це стосується кінцівки.

Чим закінчився фільм, досі сперечаються серед глядачів. Звичайно, є ті, хто хотів би побачити продовження, щоб отримати відповіді на всі питання, які залишив після себе фільм. Саме тому останнім часом обговорюється можливий реліз Interstellar 2.

Нещодавно в Мережі з’явився трейлер довгоочікуваного сиквела, в якому Меттью МакКонахі та Енн Хетеуей повертаються до своїх ролей. Відео присвячене Куперу та Амелії Бренд, які до кінця фільму розлучилися: Амелія вирушає на планету Едмундса, а Купер опиняється у п’ятивимірному просторі.

Незважаючи на всю переконливість, ролик є фанатською роботою авторів YouTube-каналу KH Studio. На даний момент про сиквел нічого не відомо – і навряд чи воно взагалі буде.

У той же час ходили численні чутки про те, що Крістофер Нолан розглядає можливість створення продовження «Інтерстеллара». Хоча офіційно нічого не підтверджено, серед фанатів та інсайдерів індустрії широко поширені припущення, що режисер може повернутися в космос для ще однієї епічної подорожі.

Більше того, ходять чутки про потенційних нових акторів, включаючи такі імена, як Зендая, Джон Девід Вашингтон і Флоренс П’ю.

Режисером оригіналу виступив Нолан, а Меттью МакКонахі зіграв пілота, який веде команду в космос у пошуках нового дому для всього людства. Як відомо, Нолан не любитель робити сиквели (винятком стала трилогія про Бетмена), тому навряд чи «Інтерстеллар 2» коли-небудь вийде на екрани.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *