Дата виходу фільму «Той, що біжить лабіринтом 4» підтверджена

Свого роду перезапуск «Того, що біжить у лабіринті» знаходиться в роботі, і це майже те, чого очікували шанувальники франшизи.

Як повідомляє The Hollywood Reporter, 20th Century Studios перезапускає серіал за мотивами бестселерів Джеймса Дешнера. Раніше книги були екранізовані в трилогію фільмів, що вийшли в період з 2014 по 2018 рік. Джек Паглен, сценарист фільму «Чужий: Заповіт», залучається для написання сценарію для першого фільму.

Продюсери оригінальної трилогії Еллен Голдсміт-Вейн і Лі Столлман з Gotham Group, а також Вік Годфрі та Марті Боуен з Temple Hill повернуться для перезавантаження. Продюсером оригінальної трилогії також виступить Вес Болл, режисер оригінальної трилогії.

Згідно з повідомленням, перезавантаження не стане прямим продовженням оригінальної трилогії або повторить її сюжет. Натомість команда прагне розробити своєрідне продовження франшизи, яке включає елементи оригінальних фільмів — підхід, подібний до того, що робить «Планета мавп: Нове королівство».

Випущений у 2014 році, «Той, що біжить лабіринтом» — це антиутопічний науково-фантастичний фільм, який розповідає про групу підлітків, які, втративши спогади, опиняються в обнесеній стіною підземній зоні під назвою Поляна. Незабаром вони розуміють, що єдиний вихід – це лабіринт за стінами, але в цьому лабіринті повно небезпечних істот і дверей, що закриваються, які змінюються щоночі. Один з новоприбулих врешті-решт повірив, що знає вихід. Пізніші фільми (і книги) серії ще більше розширили світ, розкривши державні організації та таємниці того, що відбувається з підлітками.

Дата виходу нового фільму поки не оголошена, але доведеться почекати як мінімум до 2026 року.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *