У Кам`янському мобільний клас безпеки завітав до вихованців літнього табору

В ігровій формі правоохоронці нагадали дітям правила пожежної та мінної безпеки, роз`яснили правила дорожнього руху, значення дорожніх знаків та правила безпечного відпочинку на воді.
12 червня мобільний клас безпеки завітав до вихованців пришкільного табору ліцею № 31, де правоохоронці провели з дітьми інтерактивні заняття – різноманітні ігри та вікторини. Під час заходу діти охоче спілкувалися з правоохоронцями та отримали багато корисної інформації, яка знадобиться їм у повсякденному житті.
Поліцейські розповіли хлопцям і дівчатам основні правила дорожнього руху та звернули увагу на необхідності використання на одязі світловідбиваючих елементів у темну пору доби. Крім цього роз’яснили, основні правила безпеки вдома та в побуті, й що необхідно робити, якщо загубився.
Рятувальники за допомогою навчальних матеріалів ознайомили школярів з правилами пожежної та побутової безпеки. Також, діти дізнались як безпечно поводитися на водоймах та при знаходженні підозрілих предметів. Хлопці та дівчата з радістю приміряли спецодяг правоохоронців та відчули себе справжніми поліцейськими та рятувальниками.
Наприкінці зустрічі правоохоронці закликали школярів не нехтувати елементарними правилами безпечної поведінки та нагадали, що у разі виникнення будь-якої загрози та виявленні підозрілих чи вибухових предметів, необхідно зателефонувати на спецлінії поліції – 102 та рятувальників – 101.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *