У Кам’янському проходять обласні змагання зі спортивної акробатики

15 червня на базі кам’янської ДЮСШ№4 проходять одразу два змагання зі спортивної акробатики: Чемпіонат Дніпропетровської області серед юнаків та Кубок Дніпропетровської області.

Змагання зібрали 150 учасників з Дніпра, Покрова, Кривого Рога та Кам’янського.

Спортсменів на урочистому параді відкриття вітали почесні гості: депутат від ПП “Бджола”, директор СК “Прометей” Андрій Дроговоз, президент обласної федерації спортивної акробатики Лідія Секлицька, президент Кам’янської федерації спортивної акробатики Ганна Романова та тренери-викладачі.

– Любі спортсмени, дорогі батьки та гості нашого спортивного свята, бажаю нашим учасникам показати свою майстерність на цьому чудовому килимі, – сказала Л.Секлицька. – Якнайкраще виступити, отримати задоволення від змагань та добре підготуватися до майбутнього чемпіонату України. Бажаю всім здоров’я та успіхів у житті!
Протягом усього дня учасники показували неймовірні акробатичні вправи. Свою майстерність демонстрували спортсмени від самих маленьких, тобто від 3-го розряду, до майстрів спорту. Судді оцінювали техніку та артистизм учасників.

За словами тренерки-викладачки Юлії Азізової, Кам’янське на цих змаганнях представляють 70 вихованців ДЮСШ№1 та ДЮСШ№4 – спортшкіл, які розвивають спортивну акробатику в нашому місті.

– Ці змагання стануть підготовчими до чемпіонату України, який пройде у Вінниці наприкінці червня. Команда від нашого міста вже сформована, тож побажаємо їм успіхів, – сказала тренерка.

Змагання та нагородження учасників триватимуть протягом дня. Переможці та призери отримають пам’ятні грамоти та медалі.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *