Надалі він надсилав звіти про виконану “роботу”. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост Кіберполіції.
Щоб приховати своє місцезнаходження, фігурант спочатку вказував вартість послуг у рублях. Згодом надавав замовникам реквізити українських карток дропів для розрахунку у гривневому еквіваленті.
У травні 2024 року хлопець надіслав на електронну пошту одного з навчальних закладів Миколаєва повідомлення про замінування з образливим вмістом від чужого імені. На місце приїхали співробітники високотехнологічної та кінологічної служб. Поліцейські перевірили територію. Жодних небезпечних речовин чи вибухових пристроїв не виявили.
Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 259 Кримінального кодексу України.
Поліцейські знайшли фігуранта та обшукали місце його проживання. Вони вилучили комп’ютерну техніку.
Під час огляду пристроїв підтверджено причетність підлітка до «замінування» миколаївського ліцею. Також виявлено групи у Telegram та Discord, у яких зловмисник приймав замовлення на розсилку неправдивих повідомлень про мінування та публікував прайс на свої «послуги».
Тривають слідчі дії з метою перевірки причетності зловмисника до інших аналогічних злочинів та встановлення його можливих спільників. Відпрацьовується версія співпраці з агентами рф.
Головна мета цих змін – поступово привести українські правила у відповідність до європейських стандартів та…
Трагічну новину повідомив мер міста Андрій Білоусов. "7 грудня 2024 року захищаючи Україну від російських…
У середу, 8 липня, у Саксаганському районі Кривого Рогу дитина випала з вікна будинку. Це…
З 2 по 5 липня у Дніпрі відбувся кваліфікаційний шаховий турнір із виконанням норми І…
Слідчі скерували до суду обвинувальний акт за фактами заволодіння земельними ділянки громади вартістю понад 3,2…
У віці 37 років раптово померла співачка Лорен Беннет, яка здобула світову популярність після участі…