У Кам’янському розпочався 4 тур чемпіонату міста з футболу

У Кам’янському розпочався 4 тур чемпіонату міста з футболу серед молодіжних команд і аматорських колективів. Зустрічались дві команди які мали у своєму активі по три перемоги: “Сенатор” та команда дитячо-юнацької футбольної школи “Надія” під назвою “Надія Рапід”.

Про це розповілив Федерації футболу Кам’янського.

“Сенатор” підійшов до гри у бойовому складі і вважався фаворитом матчу. Вже у першому таймі доля матчу була вирішена: “Сенатор” тричі забивав, відзначилися Богдан Кучер, Ігор Ребенок та Ігор Реутов. У другому таймі знову відзначились Богдан Кучер і Ігор Реутов на що “Надія” змогла відповісти тільки одним м’ячем, який забив Владислав Гаркуша. У підсумку матч закінчився з рахунком 5:1 на користь команди “Сенатор”, а кращим гравцем безумовно став Ігор Реутов.

Сьогодні о 18.00 на стадіоні “Надія” відбудеться матч між командами “Дніпровські вовки” – “Золоті піски”.