Ольга Мартиновська показалася топлес у душі і зіткнулася з критикою

Суддя кулінарного шоу “МастерШеф” Ольга Мартиновська поділилася з шанувальниками пікантними знімками, зробленими в селі.

Так, у фотоблогу Мартиновська запостила серію фото, де позує повністю оголеною. Як виявилося, наважитися на ню-фотосесію зірку замотивувала її подруга-фотографиня. Тож, разом вони створили декілька знімків просто під час миття у вуличному душі в селі.

“Ні, зазвичай в душ зі своєю подругою чи з фотографом я не ходжу. Та коли твоя подруга і є фотографинею, а душ ще той, який ми майже й забули, сільський… А в ньому, крізь виноградну лозу, що жадібно обплела шифер, пробивається полуденне сонце. В такому разі і в такий душ можна вдвох”, – написала Ольга.

Ольга Мартиновська / Фото: instagram.com/olga_martynovska
Ольга Мартиновська / Фото: instagram.com/olga_martynovska
Ольга Мартиновська / Фото: instagram.com/olga_martynovska

Тим часом прихильники ведучої залишили під її публікацією безліч компліментів. Втім, знайшлися й ті, кому фотосесія не сподобалася й вони розкритикували такі відверті знімки Мартиновської. Суддя “МастерШефа” не проігнорувала схожі коментарі й вже відповіла на один з них: “Якщо ви думаєте, що я дуже засмучена через те, що не виправдала ваших очікувань, – ви помиляєтесь. Мені все подобається в цих світлинах і в моїй особистості. Дякую за увагу”.

Ольга Мартиновська відповіла хейтерам / Фото: instagram.com/olga_martynovska

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *