На Дніпропетровщині ветерани та дружини військових завершили навчання на цифвовізаторів

На Дніпропетровщині стало на 20 цифрових лідерів більше. Навчання завершили ветерани, які отримали поранення. Долучилися і дружини військових. Загалом учасники були із семи громад. Найактивніші – з Кам’янської, Дніпровської та Криворізької. Про це повідомили в Дніпропетровській ОВА.

«ЦНАПи та органи місцевого самоврядування потребують кваліфікованих кадрів. Наша мета – аби в кожній громаді був свій цифровий лідер. І ми хочемо залучати до цього саме ветеранів та їхніх рідних. Створювати для них робочі місця. Дякуємо іноземним партнерам за цю можливість», – зазначив заступник начальника Дніпропетровської ОВА Іван Начовний.

Пані Віта через війну втратила основну роботу. Поки була в пошуках, дізналася про набір в групу. Вирішила опанувати нову професію.

«Я побачила оголошення про набір в цю групу. Зрозуміла – це шанс опанувати нову професію, дізнатися багато чого нового і можливо змінити свій фах. Сподіваюся, зможу влаштуватися в ЦНАП», – поділилася дружина військового Віта.

Антон – колишній боєць 80-ї бригади. Отримав важке поранення. Але попри це продовжив рухатися вперед та шукати своє призначення.

«Хочу дізнатися багато нового. Мені подобається ця тема, хочу розвивати свої навички. Особливо – займатися кібер-ІТ», – зізнається ветеран Антон.

Навчання тривало два місяці. Були лекції та практичні заняття. Тренери-викладачі з Дніпровської політехніки пояснювали тонкощі роботи з програмним забезпеченням. Як користуватися електронними документами. Окремо зупинилися й на організації роботи у владних структурах. Поняттях ділової етики та спілкування.

«Працювали постійно в режимі питання-відповідь. Вивчали фірмові терміни та спрощували, аби учасники більше зрозуміли сенс і могли з легкістю робити наступні кроки. Були й лабораторні. – закріплювали знання у зборці комп’ютерів та налаштуванні системи», – розповів викладач кафедри Дніпропетровської політехніки Максим Ткач.

Після успішного складання іспиту всі отримали сертифікати. Вони допоможуть працевлаштуватися в ЦНАП та органи місцевого самоврядування.

Цей курс ініційований департаментом цифрової трансформації, впроваджується ГО «Цифрова Дніпропетровщина» за фінансування міжнародної організації ІСАР Єднання. Підтримали ініціативу Програма розвитку ООН та Європейський Союз.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *