Скандал з Тищенком у Дніпрі: з’явилися подробиці про учасників нападу

20 червня у Дніпро вдруге приїхав з “рейдами” проти ботоферм нардеп Микола Тищенко. Однак візит депутата в місто не обійшовся без скандалу. Поряд з Тищенком ходили люди в камуфляжі та балаклавах. Вони затримали та побили чоловіка в цивільному, який стояв з колискою з немовлям. Пізніше виявилося, що він – колишній військовий спецпідрозділу ГУР Kraken. Після суспільного розголосу події прокоментував керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, який є хрещеним батьком сина Тищенка, спецпідрозділ Kraken та міністр МВС Ігор Клименко

З’ясувалося, що одним з учасників скандалу був поліцейський з Києва, який на момент події “був у відрядженні”. Крім цього, помічниця Тищенка Евеліна Андрієвська, через яку почався конфлікт, внесена в базу “Миротворця” за відвідування Криму в період окупації, та концертів путінофіла Григорія Лєпса. Також Евеліна має родинні зв’язки з “королевою днр” Аліною Андрієвською. Проте історія зі скандалами на цьому не завершується.

З’ясувалася, що серед учасників нападу на ексвійськового був полтавський депутат від партії “ОПЗЖ”, яка заборонена в Україні, Сергій Савченко. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Інформатор Україна. Депутата ідентифікували по татуюванню на правому плечі.

Депутата ідентифікували по татуюванню на плечі

Що відомо про депутата від “ОПЗЖ” Сергія Савченка?

Сергій Петрович Савченко народився 7 серпня 1990 року на Луганщині у родині шахтарів. Отримав кілька освітніх ступенів у Полтавському університеті економіки і торгівлі. У 2012 році він став бакалавром у сфері фінансів і кредиту, а рік пізніше “отримав спеціаліста” за напрямом банківської справи. У 2018 році чоловік захистив магістерську дисертацію з публічного управління та адміністрування, спеціалізуючись на місцевому самоврядуванні.

Полтавський депутат від "ОПЗЖ" Сергій Савченко

У своїй трудовій діяльності Сергій Савченко обіймав посади у Шевченківській районній раді у Полтаві, де працював на посаді заступника голови з питань діяльності виконавчого органу, та голови комісії з цивільного захисту. Також він очолював правління Громадської організації “Соборність нації” та інших організацій. Має спортивні досягнення, майстер спорту з кікбоксингу, проходив кваліфікацію з охорони VIP-персон, а також ліцензію центру виживання та спецпідготовки “SEAL” з рукопашного бою.

Сергій Савченко є депутатом Полтавської обласної ради восьмого скликання і головою постійної комісії з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр. У 2020 році він балотувався від “Опозиційної платформи — за життя”. Видання “Межа” зазначає, що місцевим осередком цієї партії керував зрадник Ілля Кива, якого вбили на території чотиризіркового готелю Величъ Country Club у Московській області. За ініціативою СБУ, партія “ОПЗЖ” заборонена в Україні.

Зрадник Ілля Кива керував осередном партії "ОПЗЖ" у Полтаві

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *