Кам’янські черлідери у складі збірних України змагатимуться на чемпіонаті Європи

З 28 по 30 червня в норвезькому Ослофьорді відбудеться XII чемпіонат Європи з черліденгу. У змаганняз візьмуть участь і спортсмени Кам’янського.

Представниці Школи черліденгу СК “Прометей” та ДЮСШ №2 у складі збірних будуть представляти Україну на міжнародній спортивній арені.

Чемпіонки Європи 2023 року в змаганнях фристайл дуетів, майстри спорту України міжнародного класу львів’янка Анастасія Малошенко та кам’янчанка Єлизавета Тимофєєва під керівництвом особистих тренерів Наталії Блажко та Олени Козинець виступатимуть у чемпіонаті в категорії дорослих у фристайл дуеті.

У цьому виді програми буде розіграна перша історична ліцензія на Всесвітні Ігри, що відбудуться в серпні 2025 року в китайському Ченду. Лише кращий європейський дует отримає в цьому виді програми путівку на Ігри. Інші європейські дуети отримають другий шанс виступити на Всесвітніх Іграх під час чемпіонату світу в квітні наступного року. Там ліцензію на Всесвітні Ігри завоюють три кращі дуети.

В лавах юнацької збірної виступатимуть наші дівчатка Анна Булекова та Мирослава Пашаєва. А також камʼянчанка, вихованка ДЮСШ №2 Аліса Квашукова, капітан юніорської джаз команди, яка наразі представляє одеський клуб “Secret”.

 

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *