Біля кордону з Молдовою зупинили “кортеж” з “ухилянтами”: серед них — жителі Дніпропетровщини

У селі Обжиле Одеської області зупинили чотири мікроавтобуси з військовозобов’язаними. 47 чоловіків з Київської, Харківської, Дніпропетровської, Рівненської, Миколаївської, Херсонської та Одеської областей хотіли втекти за кордон. Попереду їх супроводжував позашляховик з водієм та пасажирами. 

Виявилося, що ділки шукали охочих виїхати з України через Telegram-канали. За послугу вони брали з однієї особи від 5 до 18,5 тисяч доларів. Кошти їм перераховували на різні криптогаманці. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію Державної прикордонної служби України.

Зазначається, що деякі чоловіки платили повністю всю суму, а деякі — аванс. При цьому незаконні перевізники не надавали жодних гарантій. Ба більше, буси не були пристосовані для такої послуги. Українці їхали на матрацах, прямо на підлозі, близько 100 кілометрів.

Організатору та пособникам вручили підозри за “Незаконне переправлення осіб через державний кордон України” – 332 стаття Кримінального кодексу України. Щодо “клієнтів” склали протоколи про адміністративні правопорушення за статтею 204-1 КУпАП. Справи скерували до суду. Слідчі дії тривають. Автівки та предмети, які можуть бути доказом протиправної діяльності, вилучили.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *