У Центрі молодіжних ініціатив Кам’янського завершився проєкт «Школа адвокації»

У Центрі молодіжних ініціатив завершився проєкт «Школа адвокації», який протягом 5 днів об’єднував юних учасників та учасниць, готових долучитися до змін у суспільстві.

Протягом проєкту учасники та учасниці ознайомилися з поняттям адвокації та її важливістю у сучасному світі; відкрили для себе успішні адвокаційні кампанії, надихаючись реальними прикладами; зрозуміли важливість адвокації прав ВПО та визначили свою роль у цьому процесі; набули знань про етапи планування адвокаційної кампанії та оволоділи необхідними інструментами; застосували отримані знання на практиці, розробляючи власні адвокаційні ініціативи.

«Школа адвокації» стала не лише джерелом цінних знань, але й потужним зарядом мотивації та натхнення для молодих людей. Учасники проєкту отримали можливість не лише розширити свій кругозір, але й розвинути важливі навички, такі як критичне мислення, командна робота, лідерство та комунікація.

Цей проєкт став важливим кроком для розвитку молодіжного лідерства та підвищення рівня громадянської активності. Отримані знання та навички допоможуть молоді впевнено планувати і реалізовувати власні адвокаційні ініціативи, сприяючи покращенню життя у своїй громаді.

Учасники та учасниці проєкту впроваджуватимуть розроблені проєкти на базі Центру молодіжних ініціатив й надалі продовжуватимуть активно впливати на суспільство, роблячи його кращим.

Цей захід проєкту «Школа адвокації» став можливим в межах програми “Єднання заради дії”, що втілюється IREX за підтримки Державного департаменту США. Вміст є виключно відповідальністю Благодійного фонду «Живе серце» та необов’язково відображає погляди IREX та Державного департаменту США.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *