На Дніпропетровщині чоловік жорстоко вбивав знайомих: відрізав їм вуха та закопував в городі

У Кривому Розі завершився судовий процес у резонансній справі стосовно діда Міхея. Справу розглядали у суді майже шість років. 65-річного чоловіка звинувачували у вбивстві чотирьох осіб. 

Вирок йому виніс Жовтневий районний суд Кривого Рогу. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на судовий реєстр.

Деталі вбивств

За даними поліції, Михайло разом з онуком, громадянином рф, жорстоко вбивали своїх знайомих. З ними вони розпивали спиртні напої. Після вбивства чоловіки обрізали жертвам вуха і згодовували їх собакам. Тіла прикопували у городі та палісаднику орендованого ними будинку. Серед жертв була й співмешканка діда Міхея. За словами підозрюваних, вона часто дорікала та “набридала чоловікам своїм невдоволенням”.

Справа набула великого розголосу ще у 2018 році. Тоді поліція виявила п’ять закопаних трупів в палісаднику приватного господарства на вулиці Пожарського в Центрально-Міському районі Кривого Рогу.

Під час суду стало відомо, що затриманий Михайло провів майже 30 років у місцях позбавлення волі. Суд визнав його винним в умисному вбивстві чотирьох осіб та незаконному поводженні зі зброєю та бойовими припасами. Його засудили до 15 років позбавлення волі. Крім основного покарання, Михайло повинен сплатити моральну шкоду в розмірі 300 000 гривень. Ці гроші він має віддати матері вбитого ним чоловіка.

Під час судового розгляду справи чоловік свою провину не визнав. У СІЗО він відсидів вже 6 років, тож тепер Міхею залишилось відбути в тюрмі ще 9 років. На цей момент вирок суду не набрав законної сили, у сторін є 30 діб на подання апеляції.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *