В Україні починається вступна кампанія до Вишів: на скільки спеціальностей можна подати документи

Вже з 1 липня починається хвилюючий та дуже відповідальний етап для випускників — подача документів до тих навчальних закладів, де вони б хотіли навчатися.

Про це повідомляє nv.ua.

Вступна кампанія 2024 за наказом МОН України розпочинається 1 липня. З цього дня абітурієнти можуть подавати заявки на навчання до тих закладів, де хотіли б навчатися. Розповідаємо, як подати заявку та скільки спеціальностей можна обрати.

Як вступити до ВНЗ у 2024

Документи на вступ до ВНЗ потрібно буде подавати через електронний особистий кабінет вступника. Створити його можна під час вступної кампанії на сайті Єдиної державної бази з питань освіти.

Зазначимо, що у деяких випадках, які не дозволяють зареєструвати електронний кабінет, до вищого навчального закладу можна звернутися особисто та подати у приймальну комісію заяву на вступ з ксерокопіями потрібних документів.

Скільки заяв на вступ можна подати у 2024

Вступники мають можливість подати до 5 заяв на бюджетну форму навчання в будь-який заклад вищої освіти та до 15 заяв на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб, тобто на контракт.

Зазначимо, що попри те, що з 1 липня розпочнеться вступна кампанія і можна буде зареєструвати електронний кабінет вступника, безпосередньо заявки подавати треба буде у період з 19 по 31 липня.

Прийматимуть їх до 18:00 31 липня. Рейтингові списки обіцяють оприлюднити до 5 серпня. Наступний етап — зарахування. На бюджет студентів зараховуватимуть до 10 серпня, а от зарахування на навчання за контрактною формою триватиме до 31 жовтня.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *