Інтерв’ю зі старшим лейтенантом поліції Кам’янського Анною Симонович

25-річна Анна Симонович працює старшим слідчим в Кам’янському районному управлінні поліції. У роботі поліцейська самовіддана та відповідальна, має принциповий характер. На її рахунку – десятки розкритих особливо тяжких злочинів та документування воєнних злочинів.

Поліцейська розповідає, що вона стала першим правоохоронцем в сім’ї. Анна з самого дитинства хотіла стати слідчим, а батьки мріяли, щоб донька була вчителем. Однак дівчина наполягла на своєму виборі. Вона цілеспрямовано йшла до своєї мети і після закінчення школи, у 2016 році вступила до Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Чотири роки курсантського життя лише зміцнили бажання дівчини працювати у поліції.

Робота слідчого вимагає мати професійні компетенції та психологічні навички. Також потрібно повсякчас вдосконалювати свої знання та ніколи не стояти на місці.

«На початку шляху мені в роботі допомагали старші колеги. До цього ж увесь вільний від роботи час я приділяла вивченню нових законів, саморозвитку та психології. Все це допомогло мені опанувати професію», – згадує поліцейська.

Більш досвідчені колеги кажуть, що дівчина з перших днів служби швидко орієнтувалася у будь-якій ситуації, завжди проявляла ініціативу та не соромилася просити у них поради.

Під час повномасштабного вторгнення робота поліцейських змінилася. Щодня правоохоронці документують воєнні злочини, вчинені російськими агресорами. Із заявами до поліції звертаються люди різного віку, є навіть звернення цілими родинами. Хтось втратив рідних, отримав поранення або залишився без домівки. Ніхто з цих людей навіть і не думав, що колись зможе опинитися в такій ситуації.

«Кожне звернення важливе. Всі історії людей сприймаєш, як свої. Так, це психологічно важко, але береш волю у кулак та зосереджуєшся на допомозі людям» – розповідає поліцейська.

«Я розуміла, що робота слідчого не проста, вибір свій зробила свідомо і ніколи не пожалкувала про це. Бути правоохоронцем – це не просто робота, це професія за покликанням», – зазначає Анна Симонович.

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Кам’янського РУП

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *