У Кам’янському вдосконалять положення про Бюджет участі

Реалізація громадських та шкільних проєктів триває. 27 червня за проєктом «Разом до Перемоги!» відбулась передача квадрокоптерів від Кам’янської міської територіальної громади до військової частини. Маємо сподівання, що Бюджет участі робить свій внесок у велику справу – допомогу ЗСУ і майбутню Перемогу.
А тим часом  удосконалюють положення про партиципаторне бюджетування громади.
Щороку положення зазнає змін, які необхідні для більш ефективної організації процесу бюджету участі. Зокрема минулого року воно вже адаптоване до вимог чинного законодавства в умовах воєнного стану. Проте при практичному втіленні виникла необхідність модифікації положення задля більш досконалої роботи інструментів бюджету участі під час повномасштабного вторгнення країни-агресора. Для цього планується, зокрема:
– додати нову категорію «Безпека та захист», до якої належатимуть будь-які громадські проєкти, що мають безпекове спрямування (щодо матеріально-технічної підтримки військових, споруд цивільного захисту тощо);
– врегулювати порядок подання громадських проєктів, які направлені на матеріально-технічну підтримку підрозділів територіальної оборони, військових частин Збройних Сил України, інших військових формувань;
– переглянути умови віднесення громадських проєктів до певної категорії та інші зміни.
 Пропонуємо усім небайдужим долучитися до вдосконалення положення.
Якщо у вас є пропозиції щодо покращення функціонування інструментів партисипації «Бюджет участі. МІСТО» чи «Бюджет участі. ДІТИ» – надавайте їх будь-яким зручним для вас способом до департаменту економічного розвитку міської ради:
– майдан Петра Калнишевського, 2, 3 поверх, кабінет 315;
– за телефоном: (0569) 55-41-31;
– на електронну пошту [email protected] з темою «Бюджет участі».

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *