Розпочались зйомки серіалу «Прикордонники», прем’єра якого відбудеться на НТН

Розпочались зйомки 24-серійного проєкту «Прикордонники», прем’єра якого відбудеться у новому сезоні 2024 року в праймовом ефірі телеканалу НТН. Історія стане першим на вітчизняному телебаченні серіалом про українських курсантів, повідомила пресслужба Inter Media Group.

«Ідея створити перший сучасний український серіал про навчання курсантів виникла на початку повномасштабного вторгнення, під час благодійних виступів нашої творчої групи для українських захисників. Після чергового концерту нас запросили в Національну академію Державної прикордонної служби України, де ми познайомились з ректором Академії Генерал-лейтенантом Олександром Луцьким.

Саме там ми зрозуміли, що хочемо знімати серіал про курсантів-прикордонників, які мають найважливішу місію: прикордонники першими зустрічають ворога! Навіть коли війна завершиться нашою перемогою, ці молоді хлопці і дівчата будуть продовжувати захищати кордони, Росія то нікуди не дінеться», — поділився режисер-постановник серіалу Олексій Єсаков.

Над серіалом працюють чотири сценаристи — Микола Куцик, Ярослав Стень, Богдан Гациляк та Кирило Тимченко. Події серіалу розгортаються у вересні 2021 року, коли молоді хлопці та дівчата з різних міст України та з різних причин вступають до Національної академії Держприкордонслужби. Наставник курсантів, герой АТО Іван Криницький за власною методикою робить з них справжніх бойових офіцерів.

У серіалі зіграють Андрій Самінін, Ігор Портянко, Катерина Варченко, Дмитро Павко, Євген Ламах, Анастасія Нестеренко, Євген Медвідь та інші актори.

Також до знімального процесу долучилися актори, які захищають Україну від російських окупантів. Зокрема, керівника Івана Криницького зіграє український актор Володимир Ращук, який з початку повномасштабного вторгнення пішов добровольцем на фронт та нині є офіцером Бригади швидкого реагування Нацгвардії України «Рубіж».

«Володимир Ращук зараз служить у Нацгвардії, його відпустили до нас буквально на пару місяців зйомки. Та його роль справді важлива. Не спойлеритиму — деякі сценарні моменти хочемо притримати в таємниці. Але хочу донести глядачам, що в серіалі все буде правдиве: і звання, і стосунки, і історії. Впевнений, ми маємо говорити про виховання молоді і про цю страшну війну, в будь-який спосіб», — розповів сценарист і креативний продюсер Ярослав Стень.

Серіал «Прикордонники» — спільне виробництво Inter Media Group та ТОВ «Далі Буде Філмз».

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *