Акторка Денисенко знялася повністю оголеною на відпочинку у Карпатах (фото)

Популярна українська акторка Наталка Денисенко поїхала на кілька днів до Карпат, щоб присвятити себе духовним практикам. На ретріт у гірську місцевість вона вирушила разом із групою дівчат, з якими раніше не була знайома.

На своїй сторінці в інстаграмі зірка серіалів «Клан ювелірів», «Зв’язок», «Скажені сусіди», «Будиночок на щастя» і «Кріпосна» поділилася серією знімків з відпочинку. На двох кадрах Наталка разом із новими подругами позувала повністю голою на березі річки. Ще на одному фото вона стояла біля чану з гарячою водою і прикривала оголені груди листком папороті.

«Це неможливо описати, але все ж … Після цього ретріту — напевно Я ПОЛЕЧУ В КОСМОС!!!!!!! Бо тілесні практики — це ТАКА СИЛА ЕНЕРГІЇ, що Ілон Маск відпочиває з своїми ракетами!!!! Дівчата всі хто був поряд — Я люблю вас, жінки!!! Ви — НЕЕЕЕЕЙМОВІРНІ!!! Скільки теплих слів від вас, то знайте — це все МИ РАЗОМ ТАКІ!!!Безмежна вдячність вам за цю міць, за цей кайф і цю легкість», — поділилася враженнями від поїздки Денисенко.

 

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *