До уваги кам’янчан: “Укрпошта” підвищила вартість послуг

Національний поштовий оператор індексує вартість послуг на відправлення по Україні в межах тарифів “Укрпошта. Стандарт” і “Укрпошта. Експрес” з 1 липня 2024 року, а саме:

  • Спрощує нарахування тарифів для відправлень до 2 кг. Відтепер, така вартість буде єдиною в межах країни. Згідно з тарифом “Стандарт” для відправлень до 2 кг по області вона становитиме 40 грн, по Україні – 45 грн. А для тарифу “Експрес” – 45 та 60 грн відповідно.
  • Спрямовує одну гривню з кожного відправлення “Експрес” на підтримку ЗСУ. Клієнти Укрпошти тепер можуть пришвидшити нашу Перемогу й допомогти ЗСУ, відправивши за тарифом “Експрес” по Україні або за кордон у будь яку країну світу.
  • Вимушено переглядає та індексує тарифи на відправлення в Україні. Ключові причини – це зростання цін на електроенергію, паливо та комунальні послуги, інфляція, а також значні руйнування інфраструктури внаслідок російських обстрілів й необхідність її відновлення. Оновлені тарифи також містять витрати на  реалізацію заходів для забезпечення безперервної роботи  в умовах відсутності електроенергії, зокрема на прифронтових територіях, для того, щоб пенсії, соціальні виплати, посилки, ліки та листи доставлялись всюди за будь-яких умов.

Згідно з оновленими тарифами вартість відправлень «Укрпошта Стандарт» збільшиться у середньому на 5-9 грн. Тарифи  “Укрпошта. Експрес” по області та в межах України зміняться в середньому на суму до 10 грн залежно від ваги відправлення. Наприклад, доставка посилки вагою від 5 до 10 кг тепер коштуватиме 85 грн порівняно з попередніми 75 грн – до перегляду тарифів.

Тарифи на пересилання письмової кореспонденції, послуг “Укрпошта. Документ” та міжнародних відправлень не зміняться.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *