«Шаную воїнів, біжу за Героїв України»: мешканців Дніпропетровщини запрошують взяти участь в акції

Цьогоріч всьоме в країні відбудеться патріотичний забіг. Його учасників об’єднає не жага до спортивної перемоги. А підтримка родин загиблих Героїв російсько-української війни, вшанування пам’яті воїнів. Аби долучитися, необхідно зареєструватися. Як це зробити, розповіли в ОВА. 

«Цього року всьоме долучаємося до Всеукраїнської акції – «Шаную воїнів, біжу за Героїв України». Вона пройде наприкінці серпня, а реєстрація стартувала. Закликаю мешканців області доєднатися. Такі заходи важливі. Бо дають усвідомлення ціни свободи. Виховують у нашій малечі відчуття гордості за те, що вони українці. І головне – це можливість бути поруч з рідними загиблих», – розповіла заступник начальника ОВА Надія Задорожна.

Вона додала, все це невід’ємна частина ветеранської політики. Її задачі прописали у регіональній Комплексній програмі.

До самого ж забігу можуть долучитися всі бажаючі. Ті, хто залишається в країні, та виїхав за її межі. Для учасників три дистанції на вибір – у 2, 5 та 10 км.

«Під час реєстрації ви можете одразу обрати, в пам’ять про кого будете долати дистанцію, – пояснив ветеран, учасник національного відбору Ігор Нескорених Руслан Сергійчук. – Основна задача акції – не спортивні досягнення. Це вшанування полеглих оборонців. Вдячність тим, хто сьогодні в строю чи в полоні».

Заявити про бажання бігти за Героя можна до 13 серпня за посиланням.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *