Categories: Економіка

До уваги кам’янчан: з’явиться новий податок, які товари здорожчають

В Україні планують запровадження податку на підсолоджену воду протягом наступних трьох років. Це нововведення призведе до підвищення цін на широко споживані газовані та сокові напої. 

Про це йдеться в бюджетній декларації на 2025-2027 роки, опублікованій на сайті Кабінету міністрів.

Акциз на підсолоджені цукром напої є частиною національної стратегії доходів до 2030 року, зазначають у відомстві.

Податок на солодкі напої планували запровадити ще від минулого року, коли у Верховній Раді було зареєстровано два відповідні законопроєкти.

Міністерство охорони здоров’я підтримує запровадження акцизу на солодкі напої, вказуючи на зв’язок їхнього частого споживання з розвитком діабету, набором зайвої ваги, ожирінням та іншими проблемами. Часто один літр таких напоїв містить більше добової норми цукру.

Margaret

Recent Posts

На Дніпропетровщині побили чоловіка та викинули у сміттєвий бак

У Павлограді звичайна вечірня гулянка із пляшкою закінчилася жорстоким побиттям, лікарнею та судовим рішенням про…

55 хв. ago

У Дніпрі автомобіль на смерть збив чоловіка: водія розшукують (фото 18+)

У вівторок, 18 листопада, у Дніпрі на вулиці Івана Нечуя-Левицького збили пішохода. На жаль, від…

1 годину ago

На Дніпропетровщині під час пожежі загинула жінка

18 листопада, о 10:56, на вулиці Садова міста Синельникове, горів одноповерховий житловий будинок.   Вогонь охопив…

2 години ago

У Камʼянському все спокійно

Про ситуацію в місті повідомив мер Андрій Білоусов. "Триває комбінована атака ворога на нашу країну.…

2 години ago

Вночі над Дніпропетровщиною збили 12 безпілотників

Про це повідомив в.о голови ОВА Владислав Гайваненко. "В області триває повітряна тривога. Залишайтеся у…

2 години ago

Графіки відключення світла у Кам’янському на сьогодні, 19 листопада

Згідно з інформацією ДТЕК, діятимуть такі графіки: Група 1.1 з 01:30 до 05:00 з 07:00…

2 години ago