“Обрала професію за покликом серця”лейтенант Дарина Довгопола, ювенальна поліцейська з Кам’янського

Дарина за фахом психолог та вчитель української мови й літератури. Після навчання працювала у школі з дітьми з інвалідністю та з дітьми з особливими учбовими потребами. Поєднувала роботу з волонтерською діяльністю та співпрацювала з громадською організацією «Сонячні діти Криворіжжя». Надалі своє життя пов’язала із захистом дітей, тому обрала напрямок роботи ювенального поліцейського.

За час служби для багатьох дітей різного віку Дарина стала саме другом, якому довіряють. Поліцейська розповіла, що своїм номером телефону вона ділиться на всіх зустрічах з дітьми. Іноді вони телефонують за порадою, іноді – дізнатися, як в неї справи.
Дарина зазначає, що навіть одна бесіда з дитиною врятувати її життя та згадує один із випадків: “Якось увечері до мене зателефонувала дівчинка та сказала, що має намір стрибнути з даху 14-поверхового будинку. Під час спілкування я зрозуміла, що дитина перебуває у пригніченому стані. На щастя, в мене вийшло знайти потрібні слова та вмовити дитину не робити цей крок”.
Поліцейська вважає, що потрібно завжди з розумінням ставитися до вирішення дитячих проблем, щоб у подальшому дитина не вагаючись довіряла і розуміла, що саме поруч із вами вона у безпеці.
Дарина розповідає, що ювенальні поліцейські також працюють із сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах. Якщо діти не доглянуті, а батьки не реагують на зауваження, – ювенальні поліцейські долучають відповідні служби. Також проводять і профілактичну роботу серед молоді, бесіди з дітьми та підлітками. Окрім цього, будні ювенального поліцейського – це і розшук зниклих дітей.
«Моє натхнення у роботі – це бачити щасливі посмішки дітей» – зазначає поліцейська. Дарина впевнена, що працювати з дітьми можна тільки за покликом серця.
Поза службою поліцейська свій час присвячує улюбленим справам – поезії та малюванню.
Олена

Recent Posts

Родини полеглих Захисників Кам’янського долучилися до програми «Сім’я Героя» у лікарні Мечникова

Для родин наших загиблих Захисників організували поїздку до Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені І. І.…

9 години ago

Пам’ять, яка не має права зникнути: у Кам’янському відкрили нову розширену експозицію про Голокост

До Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту в музеї «А Ідише Нешуме» («Єврейська душа»), що діє…

10 години ago

Захисникам із Кам’янського на Донеччині передали FPV-дрони (відео)

Для захисників з Кам’янського, які несуть службу у складі підрозділу РБпАК «Радість» 93-ї окремої механізованої…

11 години ago

На Дніпропетровщині викрили ворожого агента

Служба безпеки затримала на Дніпропетровщині ще одного агента фсб. Він коригував ракетно-дронові атаки рашистів по…

11 години ago

Ворожий дрон впав посеред замерзлої річки Дніпро

Під час чергової повітряної атаки на місто ворожий безпілотник впав на кригу та не здетонував.…

12 години ago

“Всі відтінки спокуси”, “Клубний зомбі-апокаліпсис” і кей-поп: головні кінопрем’єри тижня

Після багатого на кіноновинки попереднього тижня, початок лютого буде доволі спокійним в плані гучних прем'єр. Зокрема,…

12 години ago