Таємницю створення найвідомішої музики у світі розкриють у фільмі “Болеро” (відео)

Дізнайтесь таємницю створення найвідомішої музики в світі у новій картині від режисера «Коко до Шанель».

Історія “Болеро” розкриває хвилюючий момент у житті знаменитого композитора Моріса Равеля та його зустріч із амбітною хореографом Ідою Рубінштейн. Натхнена жагою до нових ідей та чуттєвих вражень, Іда Рубінштейн закликає Равеля написати музику для її майбутнього балету. Проте композитор відчуває творчий застій і не може знайти нові ідеї, щоб задовольнити великі амбіції хореографа.

Під тиском від необхідності створити щось велике, Равель опиняється в безодні пристрасті та енергії Парижа, вдихаючи в себе пульсуючий ритм міста. Це переживання приводить його до створення чудового твору – “Болеро”, який стає іконою світової музичної культури.

У контексті фільму “Болеро” ми бачимо, як ця історія розкриває не лише творчий процес Равеля, а й складні стосунки між художниками, які прагнуть досконалості у мистецтві. Це історія про пошук натхнення, про пристрасть та про створення чогось неповторного у мистецтві балету та музики.

Зараз звучання Болеро не припиняється ні на секунду, адже його тривалість 17 хвилин, а починають його виконувати кожні 10 хвилин у різних куточках світу!
Стрічка “БОЛЕРО” у кінотеатрах з 25 липня.
Відео можна переглянути тут.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *